PODPORUJÚ NÁS

 
 
 
 
 
www.zzz.sk
 
NaviPro
 
 
 
  

 

_________________

 

Zobrazuje stav

od 1.máj 2010

 

free counters

 

 

_________________

Komentáre

Bardejovské kúpele


Boli ste na liečení vášho kardiovaskulárneho ochorenia v Bardejovských kúpeľoch ?
Napíšte svoj názor na úroveň liečby kardiovaskulárnych ochorení v týchto kúpeľoch ?

 
Marta B., 18.11.2007, 09:26 Odpovedať
Ja som bola v Bardejovskych kupeloch po operacii srdca v marci 2005. So starostlivostou o pacientov, a s urovnou poskytovanych sluzieb som bola velmi spokojna. Touto cestou by som sa chcela podakovat celemu personalu za ich pristup k pacientom. Vyhovovali mi naordinovane procedury, ich casy a hlavne to, ze vsetko bolo v jednom dome. Velmi sa mi pacilo aj okolie, dalo sa ist na co pozriet (sknazen, salas, alebo len tak si chodit po lesiku, ci pozriet Bardejov... Pacienti mozu ist na kratsie, ci dlhsie prechadzky. A po veceroch sa tam tiez clovek nenudi - o zabavu sa postara dobra hudba, pri ktorej sa da zatancovat, alebo len tak posediet...
 
peter r., 04.01.2008, 11:01 Odpovedať
absolvoval som kupele v Bardejove ale v Läiečebnom dome min.vnutra,bol som spokojny,všetky procedury boli doubeda takže poubede bolo volno a absolvujete ich na jednom mieste v papuckach,nemusite nikde chodit,tak isto bolo mozne sa zucastnit aj zajazdu do Polska,strava vyhovovala,izby boli 2 aj s prislušenstvom a televiziou bez poplatku.
 
Re:
Peter R., 06.06.2008, 17:25 Odpovedať
Zdravim.

Poistovna mi schvalila navrh, takze sa zda, ze rovnako ako Vy absolvujem kupelnu starostilvost v Bardejovskych kupeloch. Chcel by som sa teda opytat, ci ostat pri Bardejove, alebo sa snazit dostat niekam inam (Sliac, Ruzbachy a pod.). Do kupelov idem po prvykrat, takze by som nechcel byt znechuteny hned na prvy raz.

Vdaka za odpoved.
 

Pridať komentár


Meno:

Názov:


Komentár:
Poznámka: Neradi príspevky moderujeme, ale nemiestne príspevky alebo príspevky mimo tému budú odstránené. Ďakujeme za pochopenie.


Zaregistrovať do Noviniek e-mailom

 

Č A S

 

 

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk

 
_____________
 Posledná
 aktualizácia:
 
22.máj
 2024
_____________
 

NAŠI PARTNERI