PODPORUJÚ NÁS

 
 
 
 
 
www.zzz.sk
 
NaviPro
 
 
 
  

 

_________________

 

Zobrazuje stav

od 1.máj 2010

 

free counters

 

 

_________________

KARDIOKLUB SK je celorepublikovým, dobrovoľným, pacientskym občianskym združením, pôsobiacim na celom území Slovenskej republiky. Klub združuje občanov Slovenskej republiky, občanov so zdravotným postihnutím srdcovo-cievneho systému a srdca, rodinných príslušníkov zdravotne postihnutých občanov a ich priaznivcov z miest a obcí celého územia Slovenskej republiky.
Členmi nášho Kardioklubu SK sú ľudia z celého Slovenska (Žilina, Košice, Bratislava, Považská Bystrica, Martin, Levice, Spišská Nová Ves, Stropkov, Žilina, Dudince, Rožňava,  Dolný Kubín, Komárno, Malacky, Nitra, Moldava n.B., Žabokreky n.N., Trnava, Veľký Krtíš. ..).
Cieľom nášho klubu je pomáhať ľuďom so zdravotným postihnutím srdcovo-cievneho systému a srdca, pri riešení ich sociálnych, ekonomických, psychických, spoločenských záujmov a potrieb.
Kardioklub SK
Fakty o klube

Kardioklub SK vznikol ako dobrovoľné združenie za účelom poskytovania informácií a služieb pre pacientov s kardiovaskulárnymi ochoreniami, pre ich rodinných príslušníkov, priateľov a známych.
V rámci svojich aktivít pomáhame všade tam, kde si chcú ľudia vytvoriť vlastné združenie pacientov. Tak vznikli kardiokluby v Leviciach, Liptovskom Mikuláši, Žiline a pripravujú sa aj v iných mestách a obciach Slovenska.
Kardioklub SK nevytvára žiadne funkcionárske štruktúry (mestský, okresný, krajský, celoslovenský výbor), každý kardioklub je samostatný a samostatne funguje. Takýto spôsob organizácie umožňuje všetkým, ktorí o to prejavia záujem, získať informácie o činnosti kardioklubov, o službách a výhodách, ktoré členstvo v kardiokluboch umožňuje a hlavne - nenecháva Vás samých so svojim ochorením.
Kardioklub SK je voľným združením, v ktorom môže byť každý. Existuje veľa možností ako získať priateľov a jednou z nich je, stať sa našim právoplatným členom a získať priateľov v radoch pacientov, našich spolupracovníkov a podporovateľov. My nemáme obmedzenia, máme len chuť a ochotu pomáhať tým, ktorí to skutočne potrebujú. Pohospitalizačná starostlivosť na Slovensku ešte nie je na takej úrovni, aby sme s ňou mohli byť spokojní. Väčšina pacientov s kardiovaskulárnymi ochoreniami ani netuší, čo všetko môže pohospitalizačná starostlivosť obsahovať a čo všetko je možné v rámci tejto starostlivosti získať.
Určite nie je zanedbateľné, keď získate partnera, ktorý Vám dokáže na všetky Vaše otázky odborne odpovedať a zodpovedne poradiť v každej životnej situácií, s ktorou sa môžete v pohospitalizačnom období stretnúť.
Medzi členmi Kardioklubu SK sú odborníci - právnici, lekári, ekonómovia, psychológovia, pedagógovia, zdravotníci (lekári aj sestričky), ale aj odborníci z iných oblastí činností človeka.
Na to, aby sme dokázali pomáhať pacientom s ochoreniami srdca a ciev, potrebujeme aj Teba, pretože aj Ty niečo vieš, čo druhí nevedia a niekomu by Tvoja skúsenosť a rada veľmi pomohla.

 


Zaregistrovať do Noviniek e-mailom

 

Č A S

 

 

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk

 
_____________
 Posledná
 aktualizácia:
 
22.máj
 2024
_____________
 

NAŠI PARTNERI