PODPORTE NAŠU ČINNOSŤ

navštívte

NÁŠ OBCHOD

 

ODPORÚČAME

__________________

.

PODPORUJÚ NÁS

 
 
 
 
 
www.zzz.sk
 
NaviPro
 
 
 
  

 

_________________

 

Zobrazuje stav

od 1.máj 2010

 

free counters

 

 

_________________

Čo je osobný zdravotný audit

Osobný zdravotný audit sa vykonáva v Anti-STRESS Center Sliač (jediné zariadenie v krajinách V4 - Slovensko, Česko, Maďarsko a Poľsko), kde medicínskym vyšetrením DANTEST získa každý, kto vyšetrenie absolvuje, podrobný pohľad na svoj zdravotný stav. Takýto osobný zdravotný audit je už viac ako rok a pol vykonávaný v USA a v KANADE. V EU je od januára 2013 vykonávané aj v Španielsku, Francúzsku a Nemecku, takže nie je to nič mimoriadne v EU.

 

Výsledok vyšetrenia DANTEST zobrazí najdôležitejšie údaje o vašom zdravotnom stave, o výške zdravotného rizika, o úrovni vašej kardiovaskulárnej kondície, o úrovni ohrozenia vášho organizmu infarktom myokardu, ohrozením na mozgovú príhodu ale aj na riziko prepuknutia iného závažného ochorenia.

 

Absolvovaním vyšetrenia a získaním osobného zdravotného auditu získate hlavne verifikované informácie o stave vášho organizmu a hlavne, nebudete tápať v množstve rôznych zavádzajúcich informácií. DANTEST je certifikované medicínske vyšetrenie, ktoré je akceptované aj Európskou kardiologickou spoločnosťou a všetky vyšetrovacie metódy a postupy sú certifikované a sú určené CPT Code (kódy určujúce rozsah a popis výkonov počas vyšetrenia). Medicínske vyšetrovacie zariadenie DANTEST je certifikovaným medicínskym zariadením podľa ISO 13485:2003 SGS.

 


 

 

 

Benefity pre vás

 

Prieskumy medzi zamestnanými ľuďmi potvrdzujú, že si v práci pripadajú čoraz viac preťažení a preto uprednostňujú také benefity od zamestnávateľa, ktoré súvisia s relaxom a voľným časom.

 

 

Medzi takéto benefity určite patria rekondičné pobyty s rehabilitačnými terapiami, ktoré sme pre Vás pripravili. Na financovanie rekondičného pobytu môžete použiť stravné lístky a relaxpasy.


Pre ľudí s nadváhou odporúčame ako benefit redukčné pobyty, zamerané na redukciu hmotnosti pod medicínskym dozorom, vrátane naštartovania zmeny činnosti metabolizmu a spracovaním redukčného plánu.

 

Redukčné pobyty sú realizované v troch úrovniach - vyberte si tú, ktorá bude pre Vás tá najvhodnejšia :

  • PROGRAM C3 - víkendový
  • PROGRAM C6 - týždenný
  • PROGRAM CX - dvojmesačný
     

.


Zaregistrovať do Noviniek e-mailom

 

Č A S

 

 

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk

 
_____________
 Posledná
 aktualizácia:
 
22.január
 2020
_____________
 

NAŠI PARTNERI