PODPORTE NAŠU ČINNOSŤ

navštívte

NÁŠ OBCHOD

 

ODPORÚČAME

__________________

.

PODPORUJÚ NÁS

 
 
 
 
 
www.zzz.sk
 
NaviPro
 
 
 
  

 

_________________

 

Zobrazuje stav

od 1.máj 2010

 

free counters

 

 

_________________

 

Pyramída je rozdelená do troch častí, kde prvá - zlatá komora odspodu, je najaktívnejšou pre nabíjanie organizmu. V tejto komore je umiestnené terapeutické lehátko a štyri stoličky. Naraz sa tu dá liečiť päť ľudí.
Druhá komora - do 2/3 pyramídy odspodu - tu sa energia v pyramíde rozdeľuje rotáciou do celej vnútornej časti pyramídy.
Tretia časť - hrot pyramídy - prijíma z prírody energiu a v tomto bode sa táto pyramída rotáciou rozvádzať do priestorov celej pyramídy.
Pyramída môže slúžiť aj na uschovanie určitých potrevín na určitú nejakú dobu. Paradoxom je skutočnosť, že pyramída dokáže za 24-hodín nabrúsiť použitú žiletku do stavu k opätovnému použitiu.
Energia v pyramíde dokáže za 48 hodín dobiť prinesenú čistú vodu tak, že obsahuje 100% energie pyramídy. Táto voda pochádza z horského prameňa, je zdravá bez závad a v pyramíde sa dopĺňa novou pyramídovou energiu. Stačí pri namáhavej práci vypiť 2 dcl tejto nabitej vody a z človeka padne únava a starosti.
Príjemnú atmosféru v pyramíde vytvára ezoterická uvoľňujúca hudba. V tejto príjemnej atmosfére človek zažíva neopísateľnú príjemnú chvíľu pre relax svojho organizmu.
 


Zaregistrovať do Noviniek e-mailom

 

Č A S

 

 

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk

 
_____________
 Posledná
 aktualizácia:
 
22.január
 2020
_____________
 

NAŠI PARTNERI