PODPORTE NAŠU ČINNOSŤ

navštívte

NÁŠ OBCHOD

 

ODPORÚČAME

__________________

.

PODPORUJÚ NÁS

 
 
 
 
 
www.zzz.sk
 
NaviPro
 
 
 
  

 

_________________

 

Zobrazuje stav

od 1.máj 2010

 

free counters

 

 

_________________

 

Každý dospelý človek by mal mať v priemere aspoň 50%-nú bioenergiu organizmu. Túto energiu je možné zmerať virgulou a stupnicou prispôsobenou ľudskému organizmu. Pokiaľ táto energia je nižšia ako 50%, je potrebné túto energiu dobíjať alternatívnou liečbou v pyramíde.
Človek, ktorý má hodnotu bioenergie 5 až 10%, hrozí mu energetický kolaps, pričom veľmi ťažko je možné odstrániť medikamentóznou liečbou.
Príroda okolo nás má veľké možnosti a zdroje na vyrovnanie vnútornej energie ľudského tela. Práve tu je nápomocná liečba v pyramíde, kde pyramída zbiera energiu zo širokého okolia a sústreďuje ju vo svojom priestore. Vplyvom novej energie je chorá energia vytláčaná z organizmu von do energetického riečišťa a človek dostáva novú energiu do všetkých svojich čakier, a tým organizmus nadobúda lepšiu obranyschopnosť pri všetkých ochoreniach človeka.


A to je podstata pyramídovej liečby, kde prírodnou cestou odstraňujeme chorobné príčiny z organizmu dobitím na určitú percentuálnu hodnotu. Táto hodnota pri dobití človeka novou energiou by mala byť 60 až 70%. Pri tejto energii človek začína existovať pri všetkých svojich životných situáciách.
 


Zaregistrovať do Noviniek e-mailom

 

Č A S

 

 

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk

 
_____________
 Posledná
 aktualizácia:
 
22.január
 2020
_____________
 

NAŠI PARTNERI