PODPORTE NAŠU ČINNOSŤ

navštívte

NÁŠ OBCHOD

 

ODPORÚČAME

__________________

.

PODPORUJÚ NÁS

 
 
 
 
 
www.zzz.sk
 
NaviPro
 
 
 
  

 

_________________

 

Zobrazuje stav

od 1.máj 2010

 

free counters

 

 

_________________

 

QAthlete je pre použitie ľahký, interaktívny softvér, ktorý bol špeciálne navrhnutý tak, aby jeho používanie podporovalo šport a výkonnostné ciele športovcov, tímov a fitness profesionálov. Tento sofistikovaný, interaktívny balíček je výsledkom viac ako tri desaťročného aplikovaného fyziologického výskumu, ktorý kulminoval v konečnom produkte pre elitný výcvik a špičkový tréning.

 

 

QAthlete pomáha športovcom v ich snahe o dosiahnutie optimálneho výkonu prostredníctvom analýzy tepelných sadzieb, cvičenia a sledovania výživy a cieľov riadenia tréningu. Tento balík je založený na výsledkoch a je prispôsobený  a určený na dosiahnutie bezkonkurenčných úspechov v športe.

 

 

Produkty pre telocvične a Fitness kluby

 

On-line aplikácie QAthlete boli špeciálne navrhnuté pre podporu kondície a zdravia osôb používajúcich telocvične, wellness centrá, kúpele alebo športové kluby, po celom svete.

 

 

Pomocou jednoduchého softvéru a neinvazívneho zariadenia QAthlete, je možné bezpečné a súčasne sledovanie jedného alebo viacerých klientov v akcii. Ciele a pokyny sú štruktúrované okolo unikátnych dát, ako je schopnosť, vek, pohlavie a skúseností a môžu byť použité pri skupinovom cvičení alebo pri individuálnych konzultáciách. Táto technológia je zameraná na správu hmotnosti a jednoduché pravidelné cvičenie a na dosiahnuteľné ciele pri zabezpečení výkonu klienta na bezpečnej a optimálnej úrovni.

 

 

 

Osobný a spotrebný tovar

 

On-line aplikácie QAthlete sú špeciálne navrhnuté pre podporu kondície a duševnú pohodu jednotlivcov po celom svete. Pomocou jednoduchého softvéru a špičkovej fitness analýzy QAthlete je možné realizovať prepravu laboratórnych výsledkov do vášho domova. Ciele a pokyny sú štruktúrované okolo unikátnych dát, ako sú schopnosti, vek, pohlavie a skúsenostná úroveň.

 

    

 

.


Zaregistrovať do Noviniek e-mailom

 

Č A S

 

 

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk

 
_____________
 Posledná
 aktualizácia:
 
22.január
 2020
_____________
 

NAŠI PARTNERI