PODPORTE NAŠU ČINNOSŤ

navštívte

NÁŠ OBCHOD

 

ODPORÚČAME

__________________

.

PODPORUJÚ NÁS

 
 
 
 
 
www.zzz.sk
 
NaviPro
 
 
 
  

 

_________________

 

Zobrazuje stav

od 1.máj 2010

 

free counters

 

 

_________________

INFORMÁCIA

 

vyšetrenie ako EKG

 


Vážení priatelia,

 

vďaka úsiliu vedenia Kardioklub SK a pochopeniu vedenia spoločnosti MEDEIA Ltd. z Kanady, oznamujeme vám, že špičkový medicínsky test = Dantest prichádza aj na Slovensko. Ide o jeden zo špičkových produktov spoločnosti MEDEIA Ltd. určený pre klinických lekárov, všeobecných lekárov, psychoterapeutov riešiaci vplyv stresu, špecialisov alternatívnej medicíny, terapeutov biofeedback, fyzioterapeutov, špecialistov pre fitness a wellnes, špecialistov kardiovaskulárnej rehabilitácie, pre špecialistov v liečebných kúpeľoch, osobných psychológov a špeciálnych pedagógov.

V najbližšom období budeme na našej webstránke predstavovať postupne všetky produkty spoločnosti MEDEIA Ltd.  širokej verejnosti a návštevníkom našej klubovej web-stránky.

 

 

Od  1. augusta 2012 Anti-STRESS-CENTER Sliač poskytuje možnosť legálne, a čo je najdôležitejšie

- v slovenskom jazyku a vám zrozumiteľných výrazoch -

absolvovať tento medicínsky test, ktorý bol oficiálne vyskúšaný aj na Majstrovstvách sveta vo futbale 2010 a na Olympijskych hrách v Londýne v roku 2012. Meranie variability srdcového rytmu bolo základom pre vyšetrenie všetkých zúčastnených športovcov a aj vďaka tomu nedošlo ku kolapsom a srdcovým zlýhaniam srdca účastníkov. Na základe prdvedenia DANTEST-u došlo k jeho masívnemu uplatneniu v olympijskych organizáciách Ruska, Španielska, Kanady, USA, Francúzska, Číny a Nemecka.

Medicínske vyšetrenie = DANTEST je akceptované aj WHO, Svetovou kardiologickou spoločnosťou a Európskou kardiologickou spoločnosťou.

 

Vďaka obetavosti a práci tímu Kardioklub SK už nemusíte počúvať nezmyselné výklady "skoro odborníkov" o analýzach zdravotného stavu zisťovaného rôznymi zariadeniami vyrobenými v Číne o výsledkoch ktorých je možné plne pochybovať, nehovoriac o výsledkoch merania HRV (variabilita srcového rytmu), ale komplexný výsledok merania, ktorý získate v písomnej forme a so všetkými relevantnými grafmi, ktoré múžete predložiť vášmu lekárovi na kontrolu. Ak váš lekár potrebuje detaily medicínskeho vyšetrenia DANTEST, naše centrum - Anti-STRESS Center Sliač zašle bezplatne všetky detaily vášho vyšetrenia. Výsledky a grafy slúžia vášmu lekárovi ku vysokokvalitnému posúdeniu vášho zdravotného stavu a zároveň pomáhajú pri posudzovaní úspešnosti nasadenej liečby vášho ochorenia.

Medicínske vyšetrenie DANTEST umožňuje kontrolu priebehu a úspešnosti vašej liečby , vrátane kontroly vplyvu kúpeľnej starostlivosti na váš orgaizmus.

 

Neváhajte a informujte sa v Anti-STRESS-CENTER Sliač o všetkom, čo súvisí s medicínskym vyšetrením Dantest a hlavne, ako a kde je možné výsledky HRV využiť.

 

Ak partíte k tým, ktorí sa venujú práci klinických lekárov, všeobecných lekárov, psychoterapeutov riešiaci vplyv stresu, špecialisov alternatívnej medicíny, terapeutov biofeedback, fyzioterapeutov, špecialistov pre fitness a wellnes, špecialistov kardiovaskulárnej rehabilitácie, pre špecialistov v liečebných kúpeľoch, osobných psychológov a špeciálnych pedagógov, s dôverou sa na nás obráťte - sme pripravení poskytnúť všetky relevantné informácie o produktoch spoločnosti Medeia Ltd. Kanada, vrátane zaškolenia personálu a dodania softvérového a hardvérového vybavenia pre samotné medicínske vyšetrenie DANTEST v krajinách V4 (Slovensko, Česko, Poľsko a Maďarsko).

Kardioklub SK - Anti-STRESS Center Sliač je certifikovaným výhradným partnerom spoločnosti Medeia Ltd. pre krajiny V4.

Pre tých, ktorí by mali záujem o spoluprácu so spoločnosťou Medeia Ltd. Kanada pri predaji produktov Medeia Ltd., sme pripravení poskytnúť všetky informácie súvisiace s prácou pri predaji produktov Medeia Ltd. v ich krajine.

 

Programy, ktoré sú Vám k dispozícii :

 

Programy určené pre pacientov

Q-HRV Pro Software + HW5 Hardware               viac info ...

Q-HRV Pro Software + HW6 Hardware               viac info ...

Q-HRV Pro Software + HW6C Hardware             viac info ...

Q-HRV Pro Software + HW6E Hardware             viac info ...

Q-HRV Lite Software + HW8 Hardware               viac info ...

__________________________________

 

Programy určené pre športovcov

QAthlete Individual                                            viac info ...

QAthlete Team Professional                             viac info ...

QAthlete Team Real Time                                  viac info ...

__________________________________

Q-Line                                                               viac info ...

__________________________________

 

CENNÍK PRÍSTROJOV

 

 

 

 

 

Pre kontakt klikni tu !

______________________________________________

 

 

Diagnostika v našom zariadení dokáže odhaliť

vaše celodenné zaťaženie organizmu,

ale hlavne dokážeme zistiť,

či váš organizmus je zdravý a či je schopný si sám poradiť  !

 

Protistresové a bio-regeneračné centrum

 

Anti-STRESS-CENTER Sliač akceptuje

Relax Pass, Universal Pass a Vital Pass

 

 

______________________________________________________


Zaregistrovať do Noviniek e-mailom

 

Č A S

 

 

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk

 
_____________
 Posledná
 aktualizácia:
 
22.január
 2020
_____________
 

NAŠI PARTNERI