PODPORTE NAŠU ČINNOSŤ

navštívte

NÁŠ OBCHOD

 

ODPORÚČAME

__________________

.

PODPORUJÚ NÁS

 
 
 
 
 
www.zzz.sk
 
NaviPro
 
 
 
  

 

_________________

 

Zobrazuje stav

od 1.máj 2010

 

free counters

 

 

_________________

Chcete rýchlo schudnúť a popri tom neohroziť svoje zdravie ?

 

Pokiaľ ste odpovedali áno, potom ste na tej správnej stránke. Kardioklub SK organizuje špeciálne redukčné pobyty, počas ktorých sa účastníci podrobne zoznámia s ľudským telom, jeho metabolizmom a s možnosťou redukovať svoju hmotnosť.

Celý proces redukovania hmotnosti je realizovaný pod medicínskym dozorom (prostredníctvom medicínskeho testu DANTEST, ktorý zobrazuje okrem iných dôležitých zdravotných informácií aj zdravotné riziko).

 

 

 

 

Programy redukovania hmotnosti sú organizované v rozsahu niekoľkých dní až po komplexné chudnutie trvajúce aj niekoľko mesiacov.

 

Pre našich klientov sme pripravili nasledujúce programy :

 

  • redukčný program C3

 

  • redukčný program C6

 

  • redukčný program CX

 

  • redukčný program C90

 

____________________________________________

 

Pre záujemcov o redukciu svojej hmotnosti pripravujeme v mesiaci SEPTEMBER/2013 redukčný program, ktorý obsahuje :

 

1x týždenný pobyt v kúpeľoch Sliač

(Počas pobytu sa účastníci oboznámia so systémom redukčného programu, prednášku a besedu s odborníkmi na redukciu hmotnosti. Neoddeliteľnou súčasťou programu sú neformálne rozhovory s absolventkou redukčného programu a autorkou brožúr súvisiacich s redukciou hmotnosti. Počas týždňa absolvujú ozdravné procedúry zamerané na naštartovanie metabolizmu, počas týždňa dennodennú besedu s gastronomickým odborníkom pre redukciu hmotnosti a spoločenský večierok. Prvý a posledný deň pobytu absolvujú medicínske vyšetrenie DANTEST) Každý účastník bezplatne získa brožúrky o správnom stravovaní, jedálne lístky a recepty jednotlivých jedál vhodných na redukciu hmotnosti.

 

3x víkendový pobyt v kúpeľoch Sliač

(Počas pobytov absolvujú kontrolné medicínske vyšetrenie DANTEST, absolvujú podporné kúpeľné procedúry pre podporu metabolizmu, spoločenský večierok a besedu s gastronomickým odborníkom pre redukciu hmotnosti)

(Počas posledného víkendového pobytu účastníci získajú účastníci bezplatne záverečnú správu a svoj osobný zdravotný audit)

 

 

.

 

Ak máte záujem zúčastniť sa plánovaného redukčného pobytu v termíne SEPTEMBER/2013, vyplňte nasledujúce polia

Vaše meno a priezvisko *:
Váš E-mail *:
Váš telefón:
 

Vyplnením Vašich údajov a zaslaním predbežného nezáväzného záujmu zúčastniť sa tohto redukčného pobytu Vás k ničomu nezaväzuje a nevznikajú Vám voči Anti-STRESS Center Sliač žiadne záväzky a povinnosti.

Ak ste človek, koľko je  - *
 

Prihlásiť


Zaregistrovať do Noviniek e-mailom

 

Č A S

 

 

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk

 
_____________
 Posledná
 aktualizácia:
 
22.január
 2020
_____________
 

NAŠI PARTNERI